Arka Gdynia Cup 2016

Arka Gdynia Cup 2016 ( rocznik 2002)

23-26 Czerwca

Przypominamy o wyjeździe na turniej Arka Gdynia Cup 2016 dla rocznika 2002 i młodsi. Turniej odbędzie się dopiero za ponad 3 miesiące, ale ze względu na dość duży koszt proszę o stopniowe wpłacanie pieniędzy do trenera.

Koszt całego turnieju to 400zł od osoby .

Zaliczka 100zł do końca marca!!!!

- przewidziany start minimum 16 drużyn - rocznik 2002 i młodsi - 2 – 4 boiska trawiaste o wymiarach 100 x 64 m,

Mecze rozgrywane na nowoczesnych obiektach między innymi:

-Stadionie narodowym Rugby

-Stadionie Arki Gdynia

PLAN ORGANIZACYJNY AGSC’2016 - LATO

CZWARTEK 23 VI 2016

Od godzin porannych przybywanie drużyn do Gdyni. Zaprowiantowanie od kolacji. Spotkania organizacyjne z kierownikami drużyn w miejscach zakwaterowania. Dla chętnych przybyłych w godzinach przedpołudniowych możliwość zorganizowania czasu ponad ustalonym programem pobytu.

PIATEK 24 VI 2016

1/ Śniadanie, przemieszczenie się do miejsc rozgrywek

2/ Rozgrywki eliminacyjne w grupach, KATEGORIA Under 14,

3/ Seminaria edukacyjne Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej w Warszawie dla wszystkich uczestników,

4/ Obiad w przerwie rozgrywek (restauracja OLIMPIJSKA 5, Stadion Miejski Gdynia oraz ustalone miejsca żywienia w okolicach obiektów turniejowych).

5/ Przemieszczenie się do Gdyni Kolibek w okolice Ośrodka Wypoczynkowego NATURA Tour, do największego w Polsce parku przygody KOLIBKI ADVENTURE PARK – 3 godzinna zabawa dla zawodniczek i zawodników w formie rywalizacji w ekstremalnych aktywnościach stosownych do wieku.

6/ Dla trenerów i organizatorów LEADER’S PARTY w formie rautu na świeżym powietrzu,

7/ Kolacja dla wszystkich, OGNISKO ŚWIĘTOJAŃSKIE,

8/ KARAOKE i zabawa z D.J-em,

9 / Wyjazd do miejsc zakwaterowania około godz. 22.00. 10/ Godz. 23.00 Nocny Bieg Świętojański dla kilku tysięcy uczestników trenerzy drużyn mogą brać udział

SOBOTA 25 VI 2016– EVENTS DAY - OTWARCIE LATA’ 2016

1/ Śniadanie, przemieszczenie się do Centrum Gdyni, w okolice Skweru Kościuszki i mariny jachtowej

2/ Zbiórka na „Skwerze Arki Gdynia” przy Bulwarze Nadmorskim i przemarsz na Skwer Kościuszki – OTWARCIE TURNIEJU

3/ Uroczyste otwarcie DNI MORZA 2016, salwy armatnie z niszczyciela ORP BŁYSKAWICA,

4/ Zwiedzanie polskiego niszczyciela ORP „BŁYSKAWICA” oraz Muzeum Marynarko Woj.

5/ Zwiedzanie żaglowców „Dar Pomorza” oraz „Dar Młodzieży”.

6/ Przejazd do Bazy Promowej w okolice Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego „BCT” – zwiedzanie wielkiego promu pasażerskiego STENA LINE oz obiad dla wszystkich,

7/ Po kolacji drużyny mogą udać się ponownie do Centrum na plażę główną : - 20.00 – 0.30 wielki koncert „CUDAWIANKI – OTWARCIE LATA 2016!”

NIEDZIELA – 26 VI 2016

1/ Rundy finałowe w turnieju dziewcząt i w turnieju chłopców Under 14,

2/ Turniej AGS MINI CUP’2016 Under 9 – dla rocznika 2007 i młodszych,

3/ Turniej AGS DORSZYK CUP’2016 Under 7 – dla rocznika 2009 i młodszych,