Turniejowa niedziela - Wyniki

18.01.2015

• Rocznik 2004

Turniej mimo tylko regionalnych drużyn miał bardzo wysoki poziom. Miło było patrzeć na grę zawodników. Nasi chłopcy mimo dość słabego wyniku dzielnie walczyli. Tym bardziej że mimo że byliśmy dużo mniej doświadczoną drożyną staraliśmy się grać ofensywnie a nie murować bramki. Postawiliśmy na to aby chłopcy uczyli się grać a nie grali dla zdobycia jak najlepszego wyniku.

POLONIA I wygrała tylko jeden mecz z drużyna MKS JEZIORANY II wynikiem 2:0 (bramki Chetnicki, Głuszkiewicz)

POLONIA II dopiero w meczu o 9. miejsce zremisowała również z drużyna z Jezioran 1:1 ( bramkę strzelił Grażul) ale po serii rzutów karnych wynikiem 6:5 wygraliśmy te spotkanie.

---->ZDJĘCIA<-----

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.  KORKI BISKUPIEC
  2. VĘGORIA WĘGORZEWO
  3. MKS JEZIORANY
  4. LEGIA BART BARTOSZYCE
  5. ORLĘTA RESZEL
  6. GKS STAWIGUDA
  7. VICTORIA BARTOSZYCE
  8. POLONIA I LIDZBARK WARM
  9. POLONIA II LIDZBARK WARM
  10. MKS JEZIORANY II

• ROCZNIK 2006

Na turnieju w Starogardzie  mierzyliśmy o walkę o awans do turnieju finałowego lecz poziom który zobaczyliśmy na miejscu zdecydowanie nas zaskoczył. Poziom był niezwykle wysoki, możemy śmiało rzec że był to najsilniejszy turniej w jakim przyszło nam grać i bardzo cieszymy się ze mogliśmy zagrać z tak mocnymi drużynami. Wygraliśmy 2 mecze i jeden zremisowaliśmy. W pozostałych mimo nieco mniejszych umiejętności dzielnie stawialiśmy czoła rywalom.

Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce na 12 drużyn.

W meczu finałowym turnieju spotkały się 2  polskie szkółki Juventusu Turyn z Bydgoszczy i Torunia.

• ROCZNIK 2008/2009

To pierwszy turniej młodych polonistów

W dniu 18 stycznia 2015 r. odbył się halowy turniej piłkarski w Pasłęku ( kategoria: Skrzat rocznik 2008 i młodsi), w którym uczestniczyła najmłodsza z grup Polonii Lidzbark Warm. Poloniści poradzili sobie bardzo dobrze zajmując IV miejsce na 7 zespołów z dorobkiem 9 punktów. Od podium dzielił nas tylko 1 punkt, lecz wynik w takich turniejach schodzi na drugi plan. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i radość z gry, którą szczególnie było widać po strzelanych bramakch naszego zespołu. Zwycięscą turnieju została drużyna UKS Mały Jeziorak II.

Wyniki meczy z naszym udziałem :

UKS Mały Jeziorak II 3:0 Polonia LW

UKS Mały Jeziorak I 1:0 Polonia LW