Obóz Bielawa - Dzień 4 i 5

Dzień 4 i 5

Przepraszam że nie było żadnej informacji wczoraj, ale były problemy ze stroną.

Wczoraj rocznik 2002 rozegrał sparing z jak się okazało nieco młodsza drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa który mimo dość szybkiego naszego prowadzenia 3:0 zakończył się wynikiem 3:3. Niestety wyszło zmęczenie obozowe. Dzisiaj sparing wewnętrzny zagrały grupy 2006 oraz 2004, lepsi okazali się starsi koledzy 4:1. Mecz trwał aż 60 min i cały czas młodsi poloniści dzielnie walczyli ale jednak róznica siły miała decydujące znaczenie.

Jeśli chodzi o zachowanie dzieci, jest duża zmiana w ich kutrze, wszyscy przed posiłkiem mówią sobie smacznego, a co niektórzy zwracają uwagę innym że trzymają łokcie na stole podczas jedzenia ( nawet trenerom). Na stołówce są jak szarańcza dzisiaj wieczorem panie nie nadążały donosić jedzenia, nie została nawet piętka od chleba. Nawet z niejadkami problemu nie ma. Odkrywają nowe smaki, próbują potraw których wcześniej nie lubili. Miejmi nadzieje że przeniosą te wszystkie pozytywne rzeczy do codzienności w domu ;)

W planach na jutro mamy ranny trening oraz sparingi z Lechią Dzierżoniów w godzinach popołudniowych.

Ważna informacja dla rodziców, w piątek nastąpiła mała zmiana planów, wyjeżdzamy okolo godz 9:30. Planowany przyjazd do Lidzbarka ok 19:00, w drodze dzieci bedą już mieli telefony, więc będzie się można z nimi kontaktować.