Obóz Bielawa - Dzień 6

Dzień 6

To już ostatni pełny dzień w Bielawie. Dzisiaj poza rannymi treningami po południu roczniki 2002 oraz 2004 rozegrały mecze kontrolne z Lechią Dzierżoniów. Młodzi koledzy przegrali 5:0 z kolei ich starsi koledzy po zaciętym meczu chodź zasłużenie zwyciężyli Lechiści 3:2. Wszyscy juz spakowani, jutro pobudka koło 6:00 aby przed śniadaniem odbyć ostatnią jednostkę treningową. Wyjedziemy koło godzi 9:30 w drodze zatrzymamy się na obiad. Tydzień w Bielawie uznajemy za udany, nikt nie płakał, część chłopców powiedziała że chętnie by jeszcze tutaj zostali. Wszyscy byli grzeczni nie bylo z nikim najmniejszych problemów. Co najdziwniejsze nikt nie tęsknił za domem i nie płakał. Miejmy nadzieje że obóz przyniesie zamierzone rezultaty i przybliży chłopców chodź o krok do bycia zawodowymi piłkarzami ;)