1 i 3 miejsce w ciągu tygodnia - Rocznik 2006

1 i 3 miejsce w ciągu tygodnia  - Rocznik 2006

Dobra passa zawodników rocznika 2006. W poprzedni weekend zwyciężyli w Mrągowie nie dając szans rywalom ze swojego rocznika wygrywając 7 meczy i tylko jeden remisując. Dzisiaj grając w turnieju rocznika 2005 w Reszlu zajęli najniższe miejsce na podium wśród 10 zespołów. Przegrywając w półfinale ze zwycięzcą turnieju Żuri Olsztyn minimalnie 1:0. 2. miejsce zajęła drużyna MKS Jeziorany z którą w fazie grupowej padł wynik remisowy 1:1.

Skład na turnieju w Mrągowie :Grabowski, Sierocki, Zdanowicz, Górski, Zabłodzki, Wojsiat, Baraniak, Koziełło

Skład na turnieju w Jezioranach: Grabowski- Pleskot, Sierocki, Zdanowicz, Stefanowicz, Zabłodzki, Wojsiat, Górski

12-13 marca Poloniści wybierają się na mocno obsadzony turniej Wigry Cup do Suwałk