ROCZNIK 2006 - 6. MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

Oczekiwiania były wieksze, ale 6, miejsce w województwie to tez bardzo dobry wynik osiągniety przez podopiecznych Trenera Krzysztofa Stępniewskiego.  W ćwierćfinale przez bardzo którkie mecze (2x6min) mimo kilku bardzo dogodnych sytuacji nie udało sie odrobić szybko straconej bramki z Olimpią Elbląg. Mimo że zawodnicy i kibice głęboko wieżyli w podium to pamietajmy,  że w tym wieku to nie wynik  jest najwazniejszy, lecz prawidłowy rozwój sportowy zawodników.

Wyniki Polonistów

Polonia - Mały Jeziorak Iława 0:2

Polonia - MAP Pazuria Giżycko 1:0

Polonia - Olimpia Elbląg 0:1

Polonia - Don Bosco Ostróda 2:1

Polonia - Rona 03 Elk 2:4

Najlepszą drużyną województwa został zespół DKS Wkra Działdowo, który w finale pokonał Mały Jeziorak Iława. Finał zakończył się bezbramkowym remisem i seria rzutów karnych zadecydowała o zwycięstwie, Wkra wygrała 6:5. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy MKS Mrągowii Mrągowo. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Bartosza NowakowskiegozWkry Działdowo. Królem Strzelców został Kacper Trypuckiz MKS Mrągowii Mrągowo, a najlepszym zawodnikiemzostał Kuba Majewskiz Małego Jezioraka Iława.

Klasyfikacja końcowa
1. DKS Wkra I Działdowo